O NAS

” Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasję naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia…”

– HORACY

Powyższe motto przyczyniło się do tego, że coś co na początku było drobną pasją pielęgnowaną od kilku pokoleń, przerodziło się w coś większego i stało się sposobem na życie…

Nasze główne wartości

Wywodzimy się z natury o czym często zapominamy, dlatego  pragniemy ją w jak największym stopniu Wam przybliżać.

Propagujemy naturalny
sposób życia

Edukujemy

Zaszczepiamy miłość do otaczającego nas świata

Nasza historia

Pasja do pszczelarstwa w naszej rodzinie sięga co najmniej czterech pokoleń. Pielęgnowana z dziada pradziada dała nam możliwość kontaktu z pszczołami od najmłodszych lat. Początkowo kontakt ten wynikał z konieczności pomocy rodzicom oraz dziadkom podczas przeglądów rodzin pszczelich i ze względu na charakter obronny tych pożytecznych owadów nie należał do przyjemności. Z czasem jednak ból stawał się coraz mniejszy, a pasja coraz większa.

Liczne wyjazdy z dziadkiem do znajomych pszczelarzy oraz konieczność czasowego doglądania pasieki rodziców pozwoliły zdobywać coraz większe doświadczenie oraz na dobre zakorzenić się miłości do tych sympatycznych owadów. Na dzień dzisiejszy historia zatoczyła koło – z dużą częścią pasieki powróciliśmy do miejsca gdzie pradziadek zaczynał swoje pszczelarzenie. Jest to cudowne miejsce w Górkach Wielkich. W otoczonej lasami dolinie o wdzięcznej nazwie RAJ  idealnie oddającej jej charakter  prowadzimy stacjonarną pasiekę oraz tworzymy miejsce przyjazne ludziom i pszczołom. Aby cieszyć się smakiem oraz korzystać z dobrodziejstw większej różnorodności miodów, z pozostałą częścią pasieki wędrujemy na pożytki, które w naszym terenie naturalnie nie występują. 

Pomagają nam w tym nasze pociechy i teraz to w nich zaczyna kiełkować miłość do natury, dlatego w najbliższym czasie pragniemy rozpocząć prowadzenie warsztatów dla najmłodszych.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pasieki osobiści jak również do zapoznania się z naszą ofertą.

” Choćbyś naturę widłami wypędzał, ona i tak powróci…”

– HORACY